Najczęściej Zadawane Pytania

Wszelkiego rodzaju wnioski, sprawy i problemy formalne oraz techniczne związane z forum i stroną internetową Polskiej Marynarki Gwiezdnej.

Najczęściej Zadawane Pytania

Postprzez ixer 30 kwi 2005, o 21:24

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIAJaki jest regulamin korzystania z forum?

1. Moderator ma zawsze rację. ;)
2. W kwestiach spornych patrz punkt pierwszy.
3. Pisz ortograficznie - miej miłosierdzie dla cudzych oczu!
4. Nie spamuj i nie zaśmiecaj forum.
5. Nie obrażaj nikogo i nie używaj wulgaryzmów.
6. Podpisuj się nickiem z Wielkiej.net. Jeśli nie masz konta na Wielkiej.net, załóż je, zapoznaj się z serwisem, z jego realiami, poczytaj artykuły w jego archiwum i Wielkapedię, a potem ewentualnie zaciągnij się do V PKI i PMG.
7. Administracja forum zastrzega sobie prawo do usunięcia kont nieaktywnych użytkowników oraz kont osób niebędących obywatelami WRP.


Czy to forum sojuszu w OGame?

Nie. To forum Polskiej Marynarki Gwiezdnej - części V Polskiego Korpusu Inwazyjnego Wielkiej Rzeczypospolitej (http://www.wielkarzeczpospolita.net), przeznaczone dla żołnierzy PMG oraz innych obywateli Wielkiej RP. Na niektórych Universach można spotkać sojusze o nazwie "Polska Marynarka Gwiezdna" - niektóre z nich zostały założone przez przedstawicieli Wielkiej Rzeczypospolitej i PMG, co nie zmienia faktu że mają one własne fora. :P


Dlaczego nie mam swojego stopnia w randze/mój stopień w randze jest zły?

Stopień w randze mogą mieć tylko żołnierze PMG. Jeżeli jesteś w PMG i nie masz stopnia w randze, lub po awansie/degradacji ciągle masz stary stopień, zgłoś się do administratora (to ja :)).


Jak dostać się do kategorii zastrzeżonej?

Dostęp do kategorii "Sztab Generalny PMG" mają tylko żołnierze PMG. Jeżeli należysz do Polskiej Marynarki Gwiezdnej (jesteś na liście żołnierzy na stronie PMG) i wciąż nie masz dostępu, zgłoś swój akces do grupy "Żołnierze PMG" poprzez panel grup na forum. Dowództwo PMG zastrzega sobie prawo do anulowania dostępu wybranym żołnierzom, jeżeli zajdzie taka potrzeba.


Jak zaciągnąć się do PMG?

Najpierw zarejestruj się w serwisie Wielkarzeczpospolita.net i w panelu zarządzania kontem ustaw swój przydział w V PKI. Następnie zapoznaj się ze strukturą PMG na stronie internetowej PMG, wybierz dla siebie odpowiedni oddział o danym numerze (VXXXX) i skontaktuj się z Nikatorem (nikator[at]vpki.net). Nie zapomnij podać mu swojego nicka oraz adresu wizytówki z Wielkiej.net.


Jak wstawić banner PMG na stronie internetowej?

Banner PMG (flash) zajmuje 364 kB, a jego adres to:
http://pmg.vpki.net/images/banner.swf

W celu nieprzeciążania serwera i uniknięcia trudności związanych z przeniesieniem pliku najlepiej pobrać go i umieścić go na swoim serwerze :), ale jeżeli nie ma takiej możliwości ewentualnie można podpiąć ten adres.

Poprawnie skonstruowany kod:

<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0" WIDTH=500 HEIGHT=90>
<PARAM NAME=movie VALUE="http://pmg.vpki.net/images/banner.swf">
<PARAM NAME=quality VALUE=high>
<PARAM NAME=bgcolor VALUE=#000000>
<EMBED src="http://pmg.vpki.net/images/banner.swf" quality=high bgcolor=#000000 WIDTH=500 HEIGHT=90 TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash">
</EMBED></OBJECT>Inne pytania i odpowiedzi dotyczące działania forum znajdziesz tutaj. Jeżeli masz jakieś pytanie i nie znalazłeś na nie nigdzie odpowiedzi, zadaj je w tym wątku.
Semper paratus.
ixer
Generalny Inspektor Ministerstwa Wojny
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Dołączył: 30 kwi 2005, o 19:41

Кто такие проститутки и как они выглядят?

Postprzez AnnaABOX 19 cze 2021, o 19:34

AnnaABOX
Obywatel
 
Posty: 2
Dołączył: 19 cze 2021, o 19:16


Powrót do Departament Spraw Wewnętrznych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron