Kącik Poezji

Największa i najważniejsza baza strategiczna Polskiej Marynarki Gwiezdnej, będąca jednocześnie rozbudowanym kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym pierwszej klasy.

Kącik Poezji

Postprzez Czarteczaek 30 lis 2007, o 19:17

Pewnego dnia, gdy część z nas kończyła akurat służbę, część ją zaczynała, zaś część opierniczała się jak zwykle* ( :D ), do mojej głowy wpadła myśl takoż dziwna, co straszna. Postanowiłem poznęcać się nad wami wszystkimi, i utworzyć... Kącik poezji.
Długi trwało, zanim się stało, ale się stało.
Zachęcam wszystkich do pisania własnych, wierszy, poematów, ód, czy utworów lirycznych. Każda praca się liczy.
Z założenia miał to być kącik poezji gwiezdno-marynistycznej, ale z powodów, jakie zaistaniły nad całą Wielką Rzeczpowspolitą, dobrze chyba będzie jeśli będą pojawiały się również teksty patriotyczne, ale także ogólnowielkorzeczpospolite, w tym humorystyczne, dla podbudowania morale.

A więc zaczynamy.

- - - - -
*Każdy wie o kim mówię, więc nie trzeba chyba wyjaśniać.
Czarteczaek
Chorąży PMG

Re: Kącik Poezji

Postprzez 313pechowiec 9 gru 2011, o 21:41

Nie widzę entuzjazmu. Czyżby to miało związek z Oświeconymi Wypocinami Obywatelskimi na FO?
Ku Chwale i Sławie Wielkiej
Rzeczypospolitej Polskiej!!!
313pechowiec
Kapral PMG

Lokalizacja: Orbitalna Stacja Kosmiczna Kopernik II. I Rawa Mazowiecka na Ziemi.

Postprzez Nefarius 11 gru 2011, o 01:38

313pechowiec napisał(a):Nie widzę entuzjazmu. Czyżby to miało związek z Oświeconymi Wypocinami Obywatelskimi na FO?

Między tym kącikiem, a Wypocinami na FO jest solidna różnica czasu, przestrzeni i tematyki ;)
"Idziemy dewastować polityków. Szczególnie tych młodych i ambitnych" (Wilq Superbohater)
Nefarius
Komandor PMG

Postprzez 313pechowiec 13 gru 2011, o 22:03

Nefarius napisał(a):Między tym kącikiem, a Wypocinami na FO jest solidna różnica czasu, przestrzeni i tematyki ;)

Racja, faktycznie ten kącik jest w innej czasoprzestrzeni i wymiarze - Jak mogłem tego nie zauważyć?
W takim razie, chyba rozwinę nieco moją twórczość i zacznę również tworzyć nie tylko dla WRP na Ziemi (FO:"OWO"), ale również i tutaj: dla PMG! Prędzej czy później, ale przyrzekam, że jakiś mój twór będzie tutaj opublikowany.
313pechowiec
Kapral PMG

Lokalizacja: Orbitalna Stacja Kosmiczna Kopernik II. I Rawa Mazowiecka na Ziemi.

Postprzez 313pechowiec 16 paź 2012, o 17:18

Kurczę, chciałem coś napisać w związku z sytuacją, ale nie mam weny :(
313pechowiec
Kapral PMG

Postprzez Szpagacik 28 gru 2017, o 01:47

:tank2: Baza Druhu Baza... ... :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank1: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2: :tank2:
Szpagacik
Obywatel

Powrót do Stacja Kopernik II